Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(25.09.2022) O pohár starosty města Jaroměře
2.10.2022, Jaroměř
(21.09.2022) 1. kolo RŽL SE - Propozice
1.10.2022, Sedlčany
(18.09.2022) 1. kolo RŽL SB - Svatováclavský turnaj
28.9.2022, Zdice
(18.09.2022) 1. kolo RŽL SC - O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou
1.10.2022, Kralupy nad Vltavou
(12.09.2022) 1. kolo RŽL SD - Propozice
25.9.2022, Lysá nad Labem
(22.06.2022) Finále KP mládeže 2022 - startovní listiny
25.-26.6.2022, Mšeno
(19.05.2022) Finálový turnaj KP mládeže 2022 - Propozice
25.-26.6.2022, Mšeno
(18.04.2022) KP družstev ml. žáků - propozice
30.4.2022, Říčany
(18.04.2022) Jarní rošáda - propozice
30.4.2022, Mladá Boleslav
(18.04.2022) KP rapid mládeže - propozice
7.5.2022, Lysá nad Labem
(16.04.2022) 4. kolo RŽL SE - výsledky
13.11.2021, Jílové
(16.04.2022) 5. kolo RŽL SE - výsledky
27.11.2021, Týnec nad Sázavou
(16.04.2022) 6. kolo RŽL SE - výsledky
18.12.2021, Říčany
(16.04.2022) 7. kolo RŽL SE - výsledky
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(16.04.2022) 8. kolo RŽL SE - Turnaj A
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(15.04.2022) Bakovský Rákosníček - výsledky
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 3. kolo RŽL SC - Bakovský rákosníček 2022 - Starší žáci
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 6. turnaj RŽL SA - výsledky
19.3.2022, Hostomice, Otevřený přebor města Hostomice v šachu 2022
(15.04.2022) Turnaj budoucích mistrů - výsledky
19.2.2022, Příbram, Turnaj budoucích mistrů
(15.04.2022) Jarní turnaj nadějí - výsledky
12.3.2022, Jince, Jarní turnaj nadějí
(15.04.2022) Jarní turnaj - výsledky
2.4.2022, Zdice
(15.04.2022) Bílá věž - výsledky
14.4.2022, Slaný
(01.04.2022) 4. kolo RŽL SB - Jarní turnaj
2.4.2022, Zdice
(24.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Výsledky
20.11.2021, Příbram
(23.11.2021) 3. kolo RŽL SD - Propozice
4.12.2021, Čelákovice

Aktuality Komise mládeže

Nela Pýchová druhá na Mistrovství Evropské Unie mládeže

Na Mistrovství Evropské Unie mládeže (2.-5.9.2013 v Malenovicích), které se poprvé hrálo u nás, reprezentovaly středočechy výhradně dívky, těch zato bylo šest. V kategorii U14 Nela Pýchová (Vlašim), Michaela Nová (Buštěhrad) a Anna Zlámaná (Říčany), v kategorii U12 Eva Vrbová (Buštěhrad) a Julie Vilímová (Vlašim) a v kategorii U10 Kristýna Otrubová (Říčany). Dalšího velkého úspěchu dosáhla Nela Pýchová, která v kategorii D14 obsadila 2. místo.

Jediný titul pro ČR vybojovala ve stejné kategorii Natálie Kaňáková (Beskydská šachová škola) a kompletní českou sadu v D14 doplnila 3. místem Jitka Jánská (Sokol Klatovy). Další české medaile získali Thai Dai Van Nguyen (Interchess) - 3. H14, Tomáš Hurdzan (Sokol Klatovy) - 2. H12 a Ludmila Kopcová (TJ Ostrava) - 3. D10.

Vítězi kategorií se kromě Natálie Kaňákové stali Sebastian Zsombor Peczely (HUN) - H14, Ilja Semjonovs (LAT) - H12, Gabriela Antova (BUL) - D12, Bogdan-Emanuel David (ROU) - H10, Camille Ginovart (D10), Andrei Bulgariu (ROU) - H8, Ema Obada (ROU) - D8.

Veškeré informace o MEU najdete na stránkách pořádajícího Šachového klubu Světlá nad Sázavou.