Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(19.06.2021) KP rapid mládeže - výsledky
19.6.2021, Neratovice
(09.06.2021) Krajský přebor mládeže v rapidu 2021 - Propozice
19.6.2021, Neratovice
(19.05.2021) Krajský přebor dětí do 8 let 2021 - Propozice
29.5.2021, Čelákovice
(06.10.2020) 2. kolo RŽL SB - ZRUŠENO! - Propozice
17.10.2020, Buštěhrad, Buštěhradská velmi malá podzimní
(28.09.2020) výsledky
28.9.2020, Zdice, Svatováclavský turnaj
(16.09.2020) 1. kolo RŽL SB - Propozice
28.9.2020, Zdice, Svatováclavský turnaj
(11.09.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Postupující a přihlášky
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(03.09.2020) 1. kolo RŽL SE - ZRUŠENO!
17.10.2020, Pravonín
(31.08.2020) 1. kolo RŽL SD - Propozice
3.10.2020, Lysá nad Labem, VC Lysé nad Labem
(20.08.2020) 1. kolo RŽL SC - Propozice
3.10.2020, Kralupy nad Vltavou
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Propozice
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Počty postupujících
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(16.07.2020) MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020 - Propozice
19.-20.9.2020, Česká Třebová, HD20, HD18, HD16
(15.07.2020) MČR do 14 let v rapidu 2020 - Propozice
4.-6.9.2020, České Budějovice, HD10, HD12, HD14
(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(28.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2021
29.5.2021, Čelákovice
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly

Nejbližší akce pro mládež

11.9.2021 1. kolo RŽL SE , Sázava
18.-19.9.2021 Finálový turnaj KP mládeže 2021, Mšeno

Aktuality Komise mládeže

Nela Pýchová druhá na Mistrovství Evropské Unie mládeže

Na Mistrovství Evropské Unie mládeže (2.-5.9.2013 v Malenovicích), které se poprvé hrálo u nás, reprezentovaly středočechy výhradně dívky, těch zato bylo šest. V kategorii U14 Nela Pýchová (Vlašim), Michaela Nová (Buštěhrad) a Anna Zlámaná (Říčany), v kategorii U12 Eva Vrbová (Buštěhrad) a Julie Vilímová (Vlašim) a v kategorii U10 Kristýna Otrubová (Říčany). Dalšího velkého úspěchu dosáhla Nela Pýchová, která v kategorii D14 obsadila 2. místo.

Jediný titul pro ČR vybojovala ve stejné kategorii Natálie Kaňáková (Beskydská šachová škola) a kompletní českou sadu v D14 doplnila 3. místem Jitka Jánská (Sokol Klatovy). Další české medaile získali Thai Dai Van Nguyen (Interchess) - 3. H14, Tomáš Hurdzan (Sokol Klatovy) - 2. H12 a Ludmila Kopcová (TJ Ostrava) - 3. D10.

Vítězi kategorií se kromě Natálie Kaňákové stali Sebastian Zsombor Peczely (HUN) - H14, Ilja Semjonovs (LAT) - H12, Gabriela Antova (BUL) - D12, Bogdan-Emanuel David (ROU) - H10, Camille Ginovart (D10), Andrei Bulgariu (ROU) - H8, Ema Obada (ROU) - D8.

Veškeré informace o MEU najdete na stránkách pořádajícího Šachového klubu Světlá nad Sázavou.