Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(19.09.2021) 1. kolo RŽL SD - Propozice - oprava
28.9.2021, Lysá nad Labem
(19.09.2021) 1. kolo RŽL SC - Propozice
2.10.2021, Kralupy nad Vltavou
(19.09.2021) 1. kolo RŽL SB - Propozice
28.9.2021, Zdice
(19.09.2021) Finále KP pládeže 2021 - výsledky
18.-19.9.2021, Mšeno
(12.09.2021) 1. kolo RŽL SE - Výsledky
11.9.2021, Sázava
(31.08.2021) Finálový turnaj KP mládeže 2021 - Propozice
18.-19.9.2021, Mšeno
(26.08.2021) 1. kolo RŽL SE - Propozice
11.9.2021, Sázava
(19.06.2021) KP rapid mládeže - výsledky
19.6.2021, Neratovice
(09.06.2021) Krajský přebor mládeže v rapidu 2021 - Propozice
19.6.2021, Neratovice
(19.05.2021) Krajský přebor dětí do 8 let 2021 - Propozice
29.5.2021, Čelákovice
(06.10.2020) 2. kolo RŽL SB - ZRUŠENO! - Propozice
17.10.2020, Buštěhrad, Buštěhradská velmi malá podzimní
(28.09.2020) výsledky
28.9.2020, Zdice, Svatováclavský turnaj
(16.09.2020) 1. kolo RŽL SB - Propozice
28.9.2020, Zdice, Svatováclavský turnaj
(11.09.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Postupující a přihlášky
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(03.09.2020) 1. kolo RŽL SE - ZRUŠENO!
17.10.2020, Pravonín
(31.08.2020) 1. kolo RŽL SD - Propozice
3.10.2020, Lysá nad Labem, VC Lysé nad Labem
(20.08.2020) 1. kolo RŽL SC - Propozice
3.10.2020, Kralupy nad Vltavou
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Propozice
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Počty postupujících
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(16.07.2020) MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020 - Propozice
19.-20.9.2020, Česká Třebová, HD20, HD18, HD16
(15.07.2020) MČR do 14 let v rapidu 2020 - Propozice
4.-6.9.2020, České Budějovice, HD10, HD12, HD14
(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(28.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2021
29.5.2021, Čelákovice
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec

Nejbližší akce pro mládež

28.9.2021 1. kolo RŽL SB , Zdice
28.9.2021 1. kolo RŽL SD , Lysá nad Labem
2.10.2021 1. kolo RŽL SC , Kralupy nad Vltavou
9.10.2021 2. kolo RŽL SE , Kosova Hora
16.10.2021 3. kolo RŽL SE , Pravonín
13.11.2021 4. kolo RŽL SE , Zvole
27.11.2021 5. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou

Aktuality Komise mládeže

Mistrovství ČR mládeže

Ve dnech 06.-14.03.2015 se již tradičně v Koutech nad Desnou koná Mistrovství ČR mládeže, souběžně se kterým se hraje i Mistrovství ČR juniorů.

Mládež hraje v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let, zvlášť hoši a dívky. Hraje se švýcarským systémem na 9 kol tempem 90 minut na partii s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah. Junioři hrají společný turnaj pro kategorie do 18 a 20 let. Hraje se uzavřený turnaj na 11 kol tempem 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah (od 1. tahu).

Ve všech turnajích celkem startuje 187 hráček a hráčů, přičemž Středočeský šachový svaz zastupuje 21 hráček a hráčů. Níže uvádíme jejich přehled, v němž budeme průběžně doplňovat jejich výsledky:

Kategorie D10 (21 hráček):

Pastrnková Kateřina (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 1, 0, 1/2, 1, 0, 1, 0, 1

Karpecká Marie (ŠK Řevnice): 0, 0, 1, 0, 1, 1, 0, -, -

Strnadová Monika (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 1, 1/2, 1, 0, 1, 1, 0

Kategorie H10 (24 hráčů):

Skýpala Ondřej (TJ AERO Odolena Voda): 1, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 1/2, 1

Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim): 1, 0, 1, 1, 0, 1/2, 1, 1/2, 0

Kategorie D12 (19 hráček):

Otrubová Kristýna (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 1, 1, 1/2, 1/2, 0, 0, 1

Píšová Petra (TJ Spartak Vlašim): 1, 1/2, 1, 1, 1/2, 1, 1/2, 1, 1/2

Kořenová Karolína (Šachový oddíl Figurka Říčany): 1, 0, 1/2, 1, 1, 0, 0, 0, 1

Kategorie H12 (24 hráčů):

Voříšek Jakub (TJ Spartak Vlašim): 1, 1, 1, 1, 1, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2

Kategorie D14 (20 hráček):

Vilímová Julie (Klub šachisté Říčany 1925): 1, 0, 1/2, 1/2, 1/2, 1, 1, 1, 0

Bartošová Hana (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1

Kategorie H14 (24 hráčů):

Mládek Richard (TJ Spartak Vlašim): 1, 0, 1/2, 1/2, 0, 1/2, 1, 1, 1

Kategorie D16 (19 hráček):

Pýchová Nela (TJ, Spartak Vlašim): 1, 1, 1, 1, 1, 1/2, 1, 1, 1

Zlámaná Anna (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 1/2, 1

Tajovská Martina (Sokol Buštěhrad): 0, 1, 1, 0, 1/2, 1/2, 1, 1/2, 1

Vlková Anežka (TJ Spartak Vlašim): 0, 0, 0, 1, 1/2, 1, 1/2, 1/2, 1

Pokorná Jana (Sokol Buštěhrad): 1/2, 0, 1/2, 1/2, 1/2, 0, 1, 1/2, 0

Zemenová Veronika (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 0, 0, 1/2, 0, 1/2, 1/2, 0

Kategorie H16 (24 hráčů):

Horák Martin (TJ Spartak Vlašim): 1/2, 0, 1, 1/2, 1, 1/2, 0, 1, 0

Vystrčil Martin (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 1, 0, 1/2, 0, 1, 1, 0, 1

Kategorie H18 + H20 (12 hráčů):

Rýdl Jiří (TJ Spartak Vlašim): 0, 0, 0, 1, 1, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2, 1

Podrobnosti najdete na stránkách pořadatelů: http://www.chess-svetla.cz/index.php?id=19

Děti ze Středočeského kraje dosáhly vynikajících výsledků (viz níže, v závorce za jménem je nasazovací číslo), když nasbíraly celkem 6 medailí! Požádali jsme trenéry o krátké medailonky hráčů a zhodnocení turnaje. Ihned po obdržení jejich zpráv je zpracujeme ve zvláštním článku.

D10:

5. Kateřina Pastrnková 5,5 b. (4.)

6. Monika Strnadová 5,5 b. (12.)

18. Marie Karpecká 3 b. (10.)

H10:

2. Ondřej Skýpala 6,5 b. (11.)

9. Jakub Vojta 5 b. (14.)

D12:

2. Petra Píšová 7 b. (12.)

9. Kristýna Otrubová 5 b. (9.)

11. Karolína Kořenová 4,5 b. (18.)

H12:

1. Jakub Voříšek 7 b. (3.)

D14:

6. Julie Vilímová 5,5 b. (7.)

20. Hana Bartošová 2 b. (15.)

H14:

3. Richard Mládek 6 b. (12.)

D16:

1. Nela Pýchová 8,5 b. (3.)

5. Martina Tajovská 5,5 b. (11.)

10. Anna Zlámaná 4,5 b. (9.)

11. Anežka Vlková 4,5 b. (15.)

16. Jana Pokorná 3,5 b. (16.)

19. Veronika Zemenová 2,5 b. (18.)

H16:

6. Martin Vystrčil 5,5 b. (21.)

10. Martin Horák 4,5 b. (7.)

H18:

3. Jiří Rýdl 5,5 b. (1.)