Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno / Svatováclavský turnaj

Svatováclavský turnaj 2012 - výsledky


Konečné pořadí

celkem 43 účastníků z regionu SB

Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body Chodouň
22.9.2012
Průměr
GP
GPB
H10 - do deseti let
1Kolomazník Jiří2004ŠK Řevnice100011000,0004,51000,0004,51000,000
2Handl Petr2004Šachový klub Zdice11001925,0004,5925,0004,5925,000
3Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad12501850,0004,0850,0004,0850,000
4Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice11001775,0004,0775,0004,0775,000
5Karpecká Marie2006ŠK Řevnice11001700,0004,0700,0004,0700,000
6Popovský Ondřej2004Sokol Buštěhrad10001625,0003,5625,0003,5625,000
7Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice11001550,0003,5550,0003,5550,000
8Buk Matyáš2005Sokol Buštěhrad10001475,0003,5475,0003,5475,000
9Zentner Jan2004SK DDM Slaný10001400,0003,0400,0003,0400,000
10Vosecký Alexandr2004SK DDM Slaný10001325,0003,0325,0003,0325,000
11Koršinskij Marek2007Sokol Buštěhrad10001250,0003,0250,0003,0250,000
12Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad10001175,0002,0175,0002,0175,000
13Koršinskij Nikolas2006Sokol Buštěhrad10001100,0002,0100,0002,0100,000
H12 - do dvanácti let
1Mezera Matěj2002Sokol Buštěhrad125011000,0006,51000,0006,51000,000
2Havelka František2002ŠK Řevnice12501887,5006,0887,5006,0887,500
3Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice11001775,0005,0775,0005,0775,000
4Hrdlička Jan2002SK DDM Slaný11001662,5004,0662,5004,0662,500
5Lang David2002Sokol Buštěhrad11001550,0003,5550,0003,5550,000
6Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad11001437,5003,5437,5003,5437,500
7Kolomazník Ondřej2002ŠK Řevnice11001325,0003,0325,0003,0325,000
8Kimr Jan2002SK DDM Slaný10001212,5003,0212,5003,0212,500
9Drahota Josef2003Sokol Buštěhrad10001100,0002,5100,0002,5100,000
H14 - do čtrnácti let
1Hanzlík Adam2001ŠK Řevnice125011000,0005,01000,0005,01000,000
2Varadi Ondřej2001Sokol Buštěhrad12501900,0004,5900,0004,5900,000
3Civín Dominik2000Šachový klub Zdice16091800,0004,0800,0004,0800,000
4Havelka Jiří2001ŠK Řevnice15511700,0003,5700,0003,5700,000
5Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad13171600,0003,5600,0003,5600,000
6Paukert Vojtěch2000ŠK Řevnice12501500,0003,5500,0003,5500,000
7Dudák Ladislav2000SK DDM Slaný11001400,0002,5400,0002,5400,000
8Karpecki Jan2001ŠK Řevnice12501300,0002,0300,0002,0300,000
9Mošovská Františka2001Sokol Buštěhrad11001200,0001,5200,0001,5200,000
10Kripner Matěj2000Sokol Buštěhrad10001100,0001,0100,0001,0100,000
H16 - do šestnácti let
1Havelka Jan1998ŠK Řevnice183311000,0006,51000,0006,51000,000
2Šefčík Miroslav1998Sokol Buštěhrad15571910,0004,5910,0004,5910,000
3Pokorná Jana1999ŠK Rakovník12501820,0004,5820,0004,5820,000
4Vrecion Jiří1999ŠK Řevnice18271730,0004,5730,0004,5730,000
5Kotyk Jan1999ŠK Rakovník14061640,0004,5640,0004,5640,000
6Škubal Ondřej1998Sokol Buštěhrad17251550,0003,5550,0003,5550,000
7Starýchfojtů Josef1998ŠK Řevnice16321460,0003,5460,0003,5460,000
8Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad13911370,0003,5370,0003,5370,000
9Drobňáková Sandra1998Sokol Brandýs nad Labem11001280,0003,0280,0003,0280,000
10Šefčík Jiří1999Sokol Buštěhrad12521190,0002,5190,0002,5190,000
11Budík Kryštof1998Sokol Buštěhrad12501100,0001,5100,0001,5100,000
DML - mladší dívky
1Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice11001880,0005,0880,0005,0880,000
2Karpecká Marie2006ŠK Řevnice11001640,0004,0640,0004,0640,000
3Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad11001520,0003,5520,0003,5520,000
DST - starší dívky
1Pokorná Jana1999ŠK Rakovník12501843,4804,5843,4804,5843,480
2Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad13911491,3003,5491,3003,5491,300
3Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad13171452,1703,5452,1703,5452,170
4Drobňáková Sandra1998Sokol Brandýs nad Labem11001334,7803,0334,7803,0334,780
5Mošovská Františka2001Sokol Buštěhrad11001139,1301,5139,1301,5139,130