Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno

Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno 2012-2013 - Konečné pořadí


celkem 88 účastníků z regionu SB


Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
postupy do finále KP:postup ze základního kolapřímý postupdívka
Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body Chodouň
22.9.2012
Slaný
13.10.2012
Chodouň
17.11.2012
Řevnice
1.12.2012
Kladno
5.1.2013
Buštěhrad
9.2.2013
Řevnice
23.3.2013
Buštěhrad
27.4.2013
Průměr
GP
GPB GPB GPB GPB GPB GPB GPB GPB
H10 - do deseti let
1Handl Petr2004Šachový klub Zdice125054775,00024,0925,0004,51000,0005,01000,0005,0(700,00)(3,51000,0005,0(792,31)(4,0850,0004,5955,000
2Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad125054505,77023,0850,0004,0(730,00)(3,0930,7705,01000,0005,0775,0004,0(515,38)(3,5950,0005,0901,154
3Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice110054455,77022,0775,0004,0(640,00)(3,01000,0004,0(723,08)(4,0850,0004,0930,7705,0900,0005,0891,154
4Popovský Ondřej2004Sokol Buštěhrad110054432,50022,0(625,00)(3,5820,0004,0887,5004,0(792,31)(4,0925,0004,5(550,00)(3,51000,0005,0800,0004,5886,500
5Koršinskij Nikolas2006Sokol Buštěhrad110054140,39022,5(100,00)(2,0775,0004,0653,8503,0(475,00)(3,0850,0005,0861,5405,01000,0005,5828,078
6Karpecká Marie2006ŠK Řevnice125053638,47019,5700,0004,0584,6203,0775,0003,5925,0005,0653,8504,0(550,00)(3,0727,694
7Kolomazník Jiří2004ŠK Řevnice110053049,42017,51000,0004,5910,0004,0437,5003,0325,0003,0376,9203,0609,884
8Koršinskij Marek2007Sokol Buštěhrad110052813,46017,0(250,00)(3,0(325,00)(3,0515,3803,0400,0003,0475,0003,5723,0804,0700,0003,5562,692
9Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice110052544,23016,0550,0003,5861,5404,5(250,00)(2,5325,0002,0307,6903,0500,0003,0508,846
10Zentner Jan2004SK DDM Slaný110052500,00016,0400,0003,0550,0003,0550,0003,0(175,00)(2,0700,0004,0300,0003,0500,000
11Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad100052186,15015,5175,0002,0190,0002,0(169,23)(1,5(100,00)(2,0625,0004,0446,1503,0750,0004,5437,230
12Matoušek Jan2004ŠK Řevnice100052080,77015,0100,0002,0446,1503,0550,0003,5584,6203,5400,0003,0416,154
13Buk Matyáš2005Sokol Buštěhrad110041907,50012,0475,0003,5370,0002,0662,5003,5400,0003,0476,875
14Vosecký Alexandr2004SK DDM Slaný100051787,69012,5325,0003,0280,0002,0307,6902,0625,0003,5250,0002,0357,538
15Bulcar Michal2004Šachový klub Zdice10002888,4605,0238,4601,5650,0003,5444,230
16Novák Radim2005ŠŠ A. Karpova Buštěhrad10002850,0005,5250,0002,0600,0003,5425,000
17Vybíralová Tereza2004Kladno10002525,0004,5175,0001,5350,0003,0262,500
18Selichar Aleš2004Labyrint Kladno10001460,0003,0460,0003,0460,000
19Krupička Tomáš2005Šachový klub Zdice10002450,9603,5212,5002,0238,4601,5225,480
20Kubín Lukáš2004Kladno10001450,0003,0450,0003,0450,000
21Baláš Jan2005ŠK Řevnice10001376,9203,0376,9203,0376,920
22Pavela Vojtěch2005SK DDM Slaný10001200,0002,0200,0002,0200,000
23Matějka Václav2006ŠK Řevnice10002200,0001,5100,0001,5100,0000,0100,000
24Toporkova Anna2005Sokol Buštěhrad10001169,2301,5169,2301,5169,230
25Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný10001150,0001,0150,0001,0150,000
26Hanzlík Michal2004ŠŠ A. Karpova Buštěhrad10001100,0001,5100,0001,5100,000
27Nováková Kamila2005ŠŠ A. Karpova Buštěhrad10001100,0001,0100,0001,0100,000
27Toporkov Petr2007Sokol Buštěhrad10001100,0001,0100,0001,0100,000
H12 - do dvanácti let
1Havelka František2002ŠK Řevnice126155000,00032,5(887,50)(6,01000,0007,0(935,71)(6,0(820,00)(5,01000,0006,51000,0007,01000,0006,01000,0006,01000,000
2Mezera Matěj2002Sokol Buštěhrad125054802,20030,01000,0006,5871,4306,01000,0006,01000,0006,0930,7705,5(871,43)(5,5960,440
3Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice125054233,29025,5775,0005,0(742,86)(5,0871,4305,0(730,00)(5,0861,5405,0807,1405,0918,1805,5846,658
4Lang David2002Sokol Buštěhrad125054182,40024,5(550,00)(3,5(357,14)(3,0807,1405,0910,0005,5(723,08)(4,5775,0004,0935,7105,5754,5504,5836,480
5Hrdlička Jan2002SK DDM Slaný110053258,00020,5662,5004,0614,2904,0(357,14)(3,0584,6204,0887,5004,5509,0904,0651,600
6Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad110053027,02019,5437,5003,5(100,00)(3,0640,0004,0(376,92)(3,0662,5004,0614,2904,0672,7304,0605,404
7Kimr Jan2002SK DDM Slaný110052522,19019,0212,5003,0485,7104,0742,8604,5653,8504,0427,2703,5504,438
8Mayrhofer Matyáš2002Sokol Buštěhrad125032114,38014,0792,3105,0485,7104,0836,3605,0704,793
9Havlata Daniel2002Sokol Buštěhrad110052084,57017,0(292,86)(3,0460,0004,0307,6903,0550,0003,5421,4303,0345,4503,5416,914
10Kolomazník Ondřej2002ŠK Řevnice110041999,72014,5325,0003,0678,5704,0446,1503,5550,0004,0499,930
11Drahota Josef2003Sokol Buštěhrad100051473,92015,5(100,00)(2,5228,5703,0485,7104,0190,0003,0212,5002,5357,1403,0(181,82)(3,0294,784
12Koníř Petr2002ŠK Rakovník110021333,7708,0742,8604,0590,9104,0666,885
13Melč Ondřej2002Sokol Buštěhrad10003968,8208,5238,4602,5437,5003,0292,8603,0322,940
14Matějka Jakub2003ŠK Řevnice10002714,2907,0164,2903,0550,0004,0357,145
15Žerníček Ondřej2003Šachový klub Zdice10003698,5708,0228,5703,0370,0003,5100,0001,5232,857
16Spousta Jan2003TJ Lokomotiva Beroun10001678,5704,0678,5704,0678,570
17Parkán Vít2003ZŠ Hostomice10001614,2904,0614,2904,0614,290
18Fatka Jan2003ZŠ Hostomice10001550,0004,0550,0004,0550,000
19Melichar David2003ŠK Řevnice10004528,5709,5100,0002,0100,0002,0228,5703,0100,0002,5132,143
20Le Hoang Stanislav2003Kladno10001515,3804,0515,3804,0515,380
21Šináglová Magdalena2002ŠK Řevnice10002449,2305,5280,0003,5169,2302,0224,615
22Heřman Mikuláš2003SK DDM Slaný10001421,4304,0421,4304,0421,430
23Hnat Robert2002ŠŠ A. Karpova Buštěhrad10002363,6405,0100,0002,0263,6403,0181,820
24Malý Ondřej2003Sokol Buštěhrad11001325,0002,5325,0002,5325,000
25Chvátal Marek2003ŠK Řevnice10001164,2902,0164,2902,0164,290
26Šilpochová Daniela2002Šachový klub Zdice10001100,0002,0100,0002,0100,000
H14 - do čtrnácti let
1Civín Dominik2000Šachový klub Zdice153854828,18023,5(800,00)(4,0910,0004,0(730,00)(3,51000,0005,0918,1804,01000,0005,01000,0005,5965,636
2Havelka Jiří2001ŠK Řevnice149554746,36022,0(700,00)(3,5(820,00)(4,01000,0004,0910,0004,51000,0005,01000,0004,5836,3604,0(672,73)(4,0949,272
3Hanzlík Adam2001ŠK Řevnice139454588,18022,51000,0005,01000,0005,0(820,00)(4,0820,0004,0(427,27)(3,0850,0004,0918,1804,5(754,55)(4,0917,636
4Varadi Ondřej2001Sokol Buštěhrad137054212,72020,5900,0004,5(730,00)(4,0910,0004,0730,0004,0836,3603,5(700,00)(3,5(590,91)(4,0836,3604,5842,544
5Sklenka Jan2000ŠK Řevnice131353445,46019,0550,0004,0754,5503,5550,0003,0672,7304,0918,1804,5689,092
6Paukert Vojtěch2000ŠK Řevnice125052790,00016,5500,0003,5(370,00)(3,0550,0003,0640,0003,5509,0903,0(100,00)(2,0(427,27)(3,0590,9103,5558,000
7Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad143052734,55016,5600,0003,5280,0003,0672,7303,5754,5504,0427,2702,5546,910
8Dudák Ladislav2000SK DDM Slaný125052379,09015,0400,0002,5640,0004,0280,0002,0550,0003,5(100,00)(1,0509,0903,0475,818
9Karpecki Jan2001ŠK Řevnice125052145,45013,5300,0002,0(280,00)(2,5590,9103,0400,0003,0509,0903,0345,4502,5429,090
10Mošovská Františka2001Sokol Buštěhrad110051745,45011,0200,0001,5460,0003,0640,0003,0100,0000,5345,4503,0349,090
11Plhák Tomáš2000Šachový klub Zdice100051277,28010,5190,0001,0460,0003,0181,8202,5263,6402,0181,8202,0255,456
12Berdych Petr2001ŠK Řevnice110041259,09010,5190,0002,5460,0003,0263,6402,5345,4502,5314,773
13Kripner Matěj2000Sokol Buštěhrad10004820,0007,5100,0001,0370,0002,5250,0002,0100,0002,0205,000
14Karpíšek Karel2001ŠK Řevnice12503651,8207,5100,0002,5370,0003,0181,8202,0217,273
15Malý Lukáš2001Sokol Buštěhrad11002453,6404,5190,0002,0263,6402,5226,820
16Veber Lukáš2000ŠK Řevnice10001100,0000,5100,0000,5100,000
17Staněk Ondřej2001Šachový klub Zdice10001100,0000,0100,0000,0100,000
H16 - do šestnácti let
1Havelka Jan1998ŠK Řevnice179755000,00032,01000,0006,51000,0006,5(910,00)(6,01000,0006,51000,0007,0(887,50)(5,0(1000,00)(5,01000,0005,51000,000
2Vrecion Jiří1999ŠK Řevnice180654712,20029,5(700,00)(4,5930,7705,51000,0006,0871,4306,5910,0005,51000,0006,0(800,00)(4,5942,440
3Škubal Ondřej1998Sokol Buštěhrad173754019,04024,0(500,00)(3,5861,5405,0(640,00)(4,5(614,29)(3,5820,0005,0662,5004,0775,0005,0900,0005,0803,808
4Šefčík Miroslav1998Sokol Buštěhrad153653795,94022,0900,0004,5723,0804,5730,0004,5742,8604,0(280,00)(3,5(550,00)(3,5700,0004,5759,188
5Pokorná Jana1999ŠK Rakovník133153092,31020,5800,0004,5792,3105,0370,0003,5730,0004,0(100,00)(3,0400,0003,5618,462
6Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad152252879,62022,0(300,00)(3,5584,6204,5550,0004,5370,0004,0775,0005,0600,0004,0575,924
7Kotyk Jan1999ŠK Rakovník139552581,92020,5600,0004,5376,9203,5820,0005,0460,0004,0325,0003,5(300,00)(3,0516,384
8Tajovská Martina1999Sokol Buštěhrad152942115,38016,5515,3804,0550,0004,0550,0004,5500,0004,0528,845
9Le Hoang Viet1998ŠK Kladno125042078,85015,5653,8504,5460,0003,5640,0004,0325,0003,5519,713
10Himl Dominik1998Sokol Buštěhrad125051501,86015,5446,1504,0280,0003,5485,7103,0190,0003,5100,0001,5300,372
11Šefčík Jiří1999Sokol Buštěhrad125251492,33015,5200,0002,5307,6903,0190,0003,5357,1403,0(100,00)(2,0437,5003,5(100,00)(2,5298,466
12Budík Kryštof1998Sokol Buštěhrad12504612,5009,0100,0001,5100,0002,5212,5002,0200,0003,0153,125
13Starýchfojtů Josef1998ŠK Řevnice16322500,0005,5400,0003,5100,0002,0250,000
14Novák Jan1998Pchery10001238,4603,0238,4603,0238,460
15Klimt Jan1998ŠK Řevnice10001228,5703,0228,5703,0228,570
16Husník Adam1999Labyrint Kladno10001169,2302,0169,2302,0169,230
17Chlustina Daniel1998Pchery10001100,0001,0100,0001,0100,000
DML - mladší dívky
1Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice125054564,34025,5880,0005,0910,0005,0903,5705,0(856,00)(5,0930,7705,0(871,43)(5,0940,0005,5912,868
2Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad110053299,85019,5520,0003,5(325,00)(3,0712,0004,0(446,15)(3,0657,1404,0710,7104,0700,0004,0659,970
3Karpecká Marie2006ŠK Řevnice125053148,91019,5640,0004,0(460,00)(3,0584,6203,5914,2905,0550,0004,0460,0003,0629,782
4Šináglová Magdalena2002ŠK Řevnice10002666,6205,5532,0003,5134,6202,0333,310
5Vybíralová Tereza2004Kladno10002452,8604,5142,8601,5310,0003,0226,430
6Šilpochová Daniela2002Šachový klub Zdice10001196,4302,0196,4302,0196,430
7Toporkova Anna2005Sokol Buštěhrad10001132,1401,5132,1401,5132,140
8Nováková Kamila2005ŠŠ A. Karpova Buštěhrad10001100,0001,0100,0001,0100,000
DST - starší dívky
1Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad152253804,81022,0(491,30)(3,5775,0004,5804,3504,5631,8204,0880,0005,0713,6404,0760,962
2Pokorná Jana1999ŠK Rakovník133153662,07020,5843,4804,5903,5705,0569,5703,5836,3604,0(417,65)(3,0509,0903,5732,414
3Tajovská Martina1999Sokol Buštěhrad152942751,25016,5646,4304,0713,6404,0841,1804,5550,0004,0687,813
4Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad143052159,20016,5452,1703,5292,8603,0427,2703,5682,3504,0304,5502,5431,840
5Mošovská Františka2001Sokol Buštěhrad110051305,10011,0139,1301,5389,2903,0413,0403,0100,0000,5263,6403,0261,020