Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno / Přebor města Zdic

Přebor města Zdic 2012 - výsledky


3. turnaj ZK, 53 účastníků

Konečné pořadí a podrobnosti z turnajů na serveru chess-results.com:
GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
VT - nově uhraná výkonnostní třída
host (není z regionu SB)

Pořadí v kategoriích KP

Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
H10
1Šinágl Matěj20041100ŠK Řevnice4,020,028,018,01000,000
2Popovský Ondřej20041100Sokol Buštěhrad4,020,028,016,0887,500
3Haken Viktor20051000TJ Jince4,018,527,516,04
4Koršinskij Nikolas20061000Sokol Buštěhrad4,017,525,514,0775,0004
5Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad3,516,022,012,0662,500
6Zentner Jan20041000SK DDM Slaný3,019,526,512,0550,000
7Kolomazník Jiří20041100ŠK Řevnice3,018,027,015,0437,500
8Fürst Ondřej20051000TJ Jince3,016,023,510,0
9Koršinskij Marek20071000Sokol Buštěhrad3,016,021,512,0325,000
10Krupička Tomáš20051000Šachový klub Zdice2,017,524,08,0212,500
11Matějka Václav20061000ŠK Řevnice1,515,522,06,5100,000
12Kahoun Jan20041000TJ Jince1,514,020,03,5
H12
1Matičková Silvie20021250ŠK Sokol Klatovy6,024,033,026,0
2Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad6,023,531,525,01000,000
3Havelka František20021278ŠK Řevnice6,022,031,024,0935,710
4Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice5,022,029,521,0871,430
5Lang David20021100Sokol Buštěhrad5,020,028,022,0807,140
6Kimr Jan20021100SK DDM Slaný4,518,526,018,0742,860
7Kolomazník Ondřej20021100ŠK Řevnice4,020,028,017,0678,570
8Parkán Vít20031000ZŠ Hostomice4,019,527,516,0614,290
9Fatka Jan20031000ZŠ Hostomice4,017,524,016,5550,000
10Drahota Josef20031000Sokol Buštěhrad4,015,521,514,5485,710
11Heřman Mikuláš20031000SK DDM Slaný4,015,020,510,0421,430
12Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný3,021,031,017,0357,140
13Havlata Daniel20021000Sokol Buštěhrad3,018,525,014,0292,860
14Žerníček Ondřej20031000Šachový klub Zdice3,017,524,511,0228,570
15Matějka Jakub20031000ŠK Řevnice3,016,022,010,0164,290
16Hakenová Anna20021000TJ Jince2,015,523,08,0
17Melichar David20031000ŠK Řevnice2,015,521,07,0100,000
H14
1Havelka Jiří20011551ŠK Řevnice4,020,529,017,51000,000
2Varadi Ondřej20011250Sokol Buštěhrad4,020,027,517,0910,000
3Hanzlík Adam20011250ŠK Řevnice4,017,025,012,0820,000
4Civín Dominik20001609Šachový klub Zdice3,519,027,016,0730,000
5Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,018,022,512,0640,000
6Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,014,519,010,0550,000
7Berdych Petr20011100ŠK Řevnice3,012,016,07,0460,000
8Kripner Matěj20001000Sokol Buštěhrad2,518,526,011,5370,0004
9Dudák Ladislav20001250SK DDM Slaný2,014,018,09,0280,000
10Plhák Tomáš20001000Šachový klub Zdice1,014,518,03,0190,000
11Staněk Ondřej20011000Šachový klub Zdice0,014,519,50,0100,000
H16
1Vrecion Jiří19991827ŠK Řevnice6,021,531,023,51000,000
2Havelka Jan19981833ŠK Řevnice6,021,030,526,0910,000
3Kotyk Jan19991406ŠK Rakovník5,021,030,021,0820,000
4Šefčík Miroslav19981557Sokol Buštěhrad4,521,530,520,0730,000
5Škubal Ondřej19981725Sokol Buštěhrad4,518,527,518,0640,000
6Nová Michaela19991391Sokol Buštěhrad4,518,025,015,5550,000
7Šilhánek Martin19991100TJ Jince4,016,021,016,03
8Le Hoang Viet19981000ŠK Kladno3,522,030,519,5460,0003
9Pokorná Jana19991250ŠK Rakovník3,519,525,015,0370,000
10Himl Dominik19981250Sokol Buštěhrad3,515,522,512,5280,000
11Šefčík Jiří19991252Sokol Buštěhrad3,515,020,013,5190,000
12Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem3,017,023,012,0
13Budík Kryštof19981250Sokol Buštěhrad2,517,024,08,5100,000
DML
1Matičková Silvie20021250ŠK Sokol Klatovy6,024,033,026,01000,000
2Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice5,022,029,521,0903,570
3Hakenová Anna20021000TJ Jince2,015,523,08,0196,430
DST
1Nová Michaela19991391Sokol Buštěhrad4,518,025,015,5804,350
2Pokorná Jana19991250ŠK Rakovník3,519,525,015,0569,570
3Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,018,022,512,0413,040
4Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem3,017,023,012,0373,910