Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno / O slánský helm

O slánský helm 2012 - výsledky


2. turnaj ZK, 50 účastníků

Konečné pořadí a podrobnosti z turnajů na serveru chess-results.com:
GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
VT - nově uhraná výkonnostní třída
host (není z regionu SB)

Pořadí v kategoriích KP

Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
H10
1Handl Petr20041100Šachový klub Zdice5,018,028,021,01000,000
2Kolomazník Jiří20041100ŠK Řevnice4,019,028,016,0910,000
3Popovský Ondřej20041100Sokol Buštěhrad4,016,023,017,0820,000
4Mošovský Jakub20051250Sokol Buštěhrad3,019,528,514,0730,000
5Šinágl Matěj20041100ŠK Řevnice3,017,023,012,0640,000
6Zentner Jan20041000SK DDM Slaný3,016,523,511,0550,000
7Selichar Aleš20041000Labyrint Kladno3,016,023,012,0460,000
8Buk Matyáš20051000Sokol Buštěhrad2,015,522,58,0370,000
9Vosecký Alexandr20041000SK DDM Slaný2,015,521,510,0280,000
10Straka Jakub20051000Sokol Buštěhrad2,014,520,57,0190,000
11Matoušek Jan20041000ŠK Řevnice2,014,520,55,0100,000
H12
1Havelka František20021278ŠK Řevnice7,023,033,028,01000,000
2Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad6,021,031,025,0871,430
3Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice5,022,032,019,0742,860
4Černíček Matyáš20021250ŠK DDM Postoloprty5,021,030,022,0
5Sabov Patrik20021100ŠK DDM Postoloprty4,021,030,016,0
6Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný4,019,028,016,0614,290
7Kimr Jan20021000SK DDM Slaný4,019,027,013,0485,7104
8Lang David20021100Sokol Buštěhrad3,019,027,014,0357,140
9Drahota Josef20031000Sokol Buštěhrad3,017,023,012,0228,570
10Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad3,016,523,510,0100,000
H14
1Hanzlík Adam20011250ŠK Řevnice5,019,526,518,01000,000
2Civín Dominik20001609Šachový klub Zdice4,022,532,020,0910,000
3Havelka Jiří20011551ŠK Řevnice4,022,029,019,0820,000
4Varadi Ondřej20011250Sokol Buštěhrad4,018,025,016,5730,000
5Dudák Ladislav20001100SK DDM Slaný4,017,524,515,5640,0003
6Sklenka Jan20001270ŠK Řevnice4,016,522,516,5550,000
7Stárek Eduard20001000ŠK DDM Postoloprty3,017,523,011,04
8Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,016,523,09,0460,000
9Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,014,522,06,0370,000
10Vrbová Eva20011317Sokol Buštěhrad3,014,021,511,0280,000
11Berdych Petr20011100ŠK Řevnice2,518,525,512,5190,000
12Karpíšek Karel20011250ŠK Řevnice2,517,526,09,0100,000
13Valaha Igor20011100ŠK DDM Postoloprty2,015,523,06,0
14Brzybohatý Patrik20011100ŠK DDM Postoloprty2,015,520,511,0
H16
1Havelka Jan19981833ŠK Řevnice6,521,029,027,51000,000
2Vrecion Jiří19991827ŠK Řevnice5,522,031,523,5930,770
3Škubal Ondřej19981725Sokol Buštěhrad5,022,031,522,5861,540
4Pokorná Jana19991250ŠK Rakovník5,020,529,019,0792,310
5Šefčík Miroslav19981557Sokol Buštěhrad4,522,531,519,0723,080
6Le Hoang Viet19981000ŠK Kladno4,520,028,016,0653,8504
7Nová Michaela19991391Sokol Buštěhrad4,518,026,516,0584,620
8Tajovská Martina19991518Sokol Buštěhrad4,017,525,017,0515,380
9Himl Dominik19981250Sokol Buštěhrad4,017,524,514,0446,150
10Kotyk Jan19991406ŠK Rakovník3,521,531,018,5376,920
11Šefčík Jiří19991252Sokol Buštěhrad3,018,525,513,0307,690
12Novák Jan19981000Pchery3,016,523,511,0238,460
13Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem3,016,021,511,0
14Husník Adam19991000Labyrint Kladno2,014,519,06,0169,230
15Chlustina Daniel19981000Pchery1,014,520,55,0100,000
DML
1Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice5,022,032,019,0910,000
2Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad3,016,523,510,0325,000
DST
1Pokorná Jana19991250ŠK Rakovník5,020,529,019,0903,570
2Nová Michaela19991391Sokol Buštěhrad4,518,026,516,0775,000
3Tajovská Martina19991518Sokol Buštěhrad4,017,525,017,0646,430
4Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,016,523,09,0389,290
5Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem3,016,021,511,0357,140
6Vrbová Eva20011317Sokol Buštěhrad3,014,021,511,0292,860