Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno / Otevřený turnaj mládeže

Otevřený turnaj mládeže 2013 - výsledky


Otevřený šachový turnaj mládeže

Kladno, 5.1.2013, 5. turnaj ZK, 50 účastníků

Konečné pořadí a podrobnosti z turnajů na serveru chess-results.com:
GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
VT - nově uhraná výkonnostní třída
host (není z regionu SB)

Pořadí v kategoriích KP

Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
H10
1Mošovský Jakub20051250Sokol Buštěhrad5,019,528,022,51000,000
2Popovský Ondřej20041100Sokol Buštěhrad4,516,022,515,0925,000
3Šinágl Matěj20041100ŠK Řevnice4,016,523,513,0850,000
4Karpecká Marie20061100ŠK Řevnice3,520,027,517,0775,000
5Handl Petr20041250Šachový klub Zdice3,519,529,015,5700,000
6Vosecký Alexandr20041000SK DDM Slaný3,517,525,013,5625,0004
7Matoušek Jan20041000ŠK Řevnice3,516,021,58,5550,000
8Koršinskij Nikolas20061100Sokol Buštěhrad3,019,527,013,0475,000
9Koršinskij Marek20071000Sokol Buštěhrad3,015,022,06,0400,000
10Kolomazník Jiří20041100ŠK Řevnice3,014,022,010,0325,000
11Karpecki Jiří20061100ŠK Řevnice2,518,025,513,0250,000
12Zentner Jan20041100SK DDM Slaný2,018,526,09,0175,000
13Straka Jakub20051000Sokol Buštěhrad2,016,523,59,0100,000
H12
1Havelka František20021261ŠK Řevnice6,521,029,525,51000,000
2Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad5,521,029,524,0930,770
3Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice5,021,030,022,0861,540
4Mayrhofer Matyáš20021250Sokol Buštěhrad5,019,527,019,0792,310
5Lang David20021250Sokol Buštěhrad4,519,528,019,0723,080
6Kimr Jan20021100SK DDM Slaný4,019,025,517,5653,850
7Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný4,016,023,013,0584,620
8Le Hoang Stanislav20031000Kladno4,014,521,517,0515,3804
9Kolomazník Ondřej20021100ŠK Řevnice3,520,527,516,0446,150
10Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad3,020,029,014,0376,920
11Havlata Daniel20021100Sokol Buštěhrad3,014,019,59,0307,690
12Melč Ondřej20021000Kladno2,516,022,510,5238,460
13Šináglová Magdalena20021000ŠK Řevnice2,016,522,57,0169,230
14Žerníček Ondřej20031000Šachový klub Zdice1,516,523,06,5100,000
H14
1Havelka Jiří20011495ŠK Řevnice5,018,026,517,01000,000
2Civín Dominik20001538Šachový klub Zdice4,018,527,516,0918,180
3Varadi Ondřej20011370Sokol Buštěhrad3,518,026,011,5836,360
4Sklenka Jan20001313ŠK Řevnice3,517,524,514,5754,550
5Vrbová Eva20011430Sokol Buštěhrad3,516,022,012,0672,730
6Karpecki Jan20011250ŠK Řevnice3,020,029,514,0590,910
7Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,019,526,510,0509,090
8Hanzlík Adam20011394ŠK Řevnice3,016,524,510,0427,270
9Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,015,020,07,0345,450
10Berdych Petr20011100ŠK Řevnice2,519,027,015,5263,640
11Plhák Tomáš20001000Šachový klub Zdice2,518,025,014,0181,8204
12Dudák Ladislav20001250SK DDM Slaný1,016,522,53,0100,000
H16
1Havelka Jan19981797ŠK Řevnice7,020,028,528,01000,000
2Vrecion Jiří19991806ŠK Řevnice5,521,532,023,5910,000
3Škubal Ondřej19981737Sokol Buštěhrad5,020,029,521,0820,000
4Pokorná Jana19991331ŠK Rakovník4,020,029,516,5730,000
5Le Hoang Viet19981250ŠK Kladno4,020,029,516,5640,000
6Tajovská Martina19991529Sokol Buštěhrad4,017,525,517,5550,000
7Kotyk Jan19991395ŠK Rakovník4,017,024,016,5460,000
8Nová Michaela19991522Sokol Buštěhrad4,015,520,513,0370,000
9Šefčík Miroslav19981536Sokol Buštěhrad3,519,025,518,0280,000
10Himl Dominik19981250Sokol Buštěhrad3,517,524,012,0190,000
11Šefčík Jiří19991252Sokol Buštěhrad2,017,522,59,0100,000
DML
1Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice5,021,030,022,0930,770
2Karpecká Marie20061100ŠK Řevnice3,520,027,517,0584,620
3Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad3,020,029,014,0446,150
4Šináglová Magdalena20021000ŠK Řevnice2,016,522,57,0134,620
DST
1Pokorná Jana19991331ŠK Rakovník4,020,029,516,5836,360
2Tajovská Martina19991529Sokol Buštěhrad4,017,525,517,5713,640
3Nová Michaela19991522Sokol Buštěhrad4,015,520,513,0631,820
4Vrbová Eva20011430Sokol Buštěhrad3,516,022,012,0427,270
5Mošovská Františka20011100Sokol Buštěhrad3,015,020,07,0263,640