Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže region SB - Kladno / Přebor města Řevnic

Přebor města Řevnic 2013 - výsledky


Přebor města Řevnic

Řevnice, 23.3.2013, 7. turnaj ZK, 47 účastníků

Konečné pořadí a podrobnosti z turnajů na serveru chess-results.com:
GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
VT - nově uhraná výkonnostní třída
host (není z regionu SB)

Pořadí v kategoriích KP

Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
H10
1Popovský Ondřej20041100Sokol Buštěhrad5,024,034,024,01000,0003
2Šinágl Matěj20041100ŠK Řevnice5,021,029,519,0930,7703
3Koršinskij Nikolas20061100Sokol Buštěhrad5,020,529,017,0861,5403
4Handl Petr20041250Šachový klub Zdice4,018,525,514,0792,310
5Koršinskij Marek20071100Sokol Buštěhrad4,016,023,513,0723,080
6Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice4,015,021,010,0653,850
7Matoušek Jan20041000ŠK Řevnice3,520,527,013,0584,6204
8Mošovský Jakub20051250Sokol Buštěhrad3,516,522,015,0515,380
9Straka Jakub20051000Sokol Buštěhrad3,017,523,512,0446,150
10Kolomazník Jiří20041100ŠK Řevnice3,016,022,014,0376,920
11Karpecki Jiří20061100ŠK Řevnice3,016,021,511,0307,690
12Bulcar Michal20041000Šachový klub Zdice1,517,022,53,5238,460
13Toporkova Anna20051000Sokol Buštěhrad1,516,522,05,5169,230
14Toporkov Petr20071000Sokol Buštěhrad1,017,023,06,0100,000
H12
1Havelka František20021261ŠK Řevnice6,022,531,026,51000,000
2Lang David20021250Sokol Buštěhrad5,524,033,520,0935,710
3Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad5,523,031,023,5871,430
4Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice5,022,031,020,0807,140
5Koníř Petr20021100ŠK Rakovník4,021,028,519,0742,860
6Spousta Jan20031000TJ Lokomotiva Beroun4,019,528,519,0678,5704
7Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad4,019,027,517,0614,290
8Kolomazník Ondřej20021100ŠK Řevnice4,019,025,518,0550,000
9Mayrhofer Matyáš20021250Sokol Buštěhrad4,019,025,517,0485,710
10Havlata Daniel20021100Sokol Buštěhrad3,020,028,015,0421,430
11Drahota Josef20031000Sokol Buštěhrad3,018,525,014,0357,140
12Melč Ondřej20021000Sokol Buštěhrad3,015,020,59,0292,860
13Melichar David20031000ŠK Řevnice3,013,518,57,0228,570
14Chvátal Marek20031000ŠK Řevnice2,017,024,59,0164,290
15Šilpochová Daniela20021000Šachový klub Zdice2,015,020,09,0100,000
H14
1Civín Dominik20001538Šachový klub Zdice5,020,027,021,01000,000
2Hanzlík Adam20011394ŠK Řevnice4,518,524,018,0918,180
3Havelka Jiří20011495ŠK Řevnice4,021,529,519,5836,360
4Vrbová Eva20011430Sokol Buštěhrad4,019,527,017,5754,550
5Sklenka Jan20001313ŠK Řevnice4,019,027,016,5672,730
6Varadi Ondřej20011370Sokol Buštěhrad4,018,025,513,0590,910
7Balek Filip20001555SK Pyrit Příbram3,519,024,012,5
8Karpecki Jan20011250ŠK Řevnice3,016,021,511,0509,090
9Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,014,519,010,0427,270
10Berdych Petr20011100ŠK Řevnice2,514,018,57,0345,450
11Plhák Tomáš20001000Šachový klub Zdice2,014,019,58,0263,640
12Karpíšek Karel20011250ŠK Řevnice2,013,518,58,0181,820
13Veber Lukáš20001000ŠK Řevnice0,514,020,52,0100,000
H16
1Havelka Jan19981797ŠK Řevnice5,021,529,518,51000,000
2Škubal Ondřej19981737Sokol Buštěhrad5,021,029,020,5775,000
3Tajovská Martina19991529Sokol Buštěhrad4,519,526,518,0550,000
4Kotyk Jan19991395ŠK Rakovník3,520,527,519,0325,000
5Pokorná Jana19991331ŠK Rakovník3,020,027,012,0100,000
DML
1Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice5,022,031,020,0871,430
2Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad4,019,027,517,0710,710
3Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice4,015,021,010,0550,000
4Šilpochová Daniela20021000Šachový klub Zdice2,015,020,09,0196,430
5Toporkova Anna20051000Sokol Buštěhrad1,516,522,05,5132,140
DST
1Tajovská Martina19991529Sokol Buštěhrad4,519,526,518,0841,180
2Vrbová Eva20011430Sokol Buštěhrad4,019,527,017,5682,350
3Pokorná Jana19991331ŠK Rakovník3,020,027,012,0417,650