Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

O slánský helm

9. ročník otevřeného šachového turnaje mládeže

Slaný, 4.10.2014


Změna propozic: mohou startovat i kategorie H18 a D18
    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Karpecki Jiří20061050ŠK Řevnice4,522,530,018,51000,0004
    2Karpecká Marie20061124ŠK Řevnice4,517,025,516,5925,000
    3Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný4,014,520,013,0850,000
    4Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice3,018,525,010,0775,000
    5Novotný František20061000Sokol Buštěhrad3,017,024,011,0700,000
    6Kabourek Jakub20071000Sokol Buštěhrad3,017,024,010,0625,000
    7Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad3,016,523,513,0550,000
    8Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný2,519,527,014,5475,000
    9Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,514,521,05,0400,000
    10Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad2,018,025,510,0325,000
    11Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný2,015,520,58,0250,000
    12Sagner Jan20061000SK DDM Slaný2,015,022,07,5175,000
    13Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad1,016,022,04,0100,000
    H12
    1Jelínek Oliver20041145ŠK Řevnice6,021,029,523,01000,0003
    2Handl Petr20041403Šachový klub Zdice5,523,532,523,0930,770
    3Popovský Ondřej20041339Sokol Buštěhrad5,522,531,026,0861,540
    4Mošovský Jakub20051314Sokol Buštěhrad5,521,529,524,5792,310
    5Straka Jakub20051021Sokol Buštěhrad4,523,033,019,5723,0804
    6Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno4,517,524,515,5653,8504
    7Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad4,515,522,017,0584,620
    8Peták Petr20041100Sokol Buštěhrad4,022,529,521,0515,380
    9Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice4,020,027,517,5446,1504
    10Selichar Aleš20041000Labyrint Kladno4,017,526,516,0376,920
    11Zentner Jan20041074SK DDM Slaný4,017,525,015,0307,6904
    12Pavela Vojtěch20051032SK DDM Slaný3,020,028,016,0238,460
    13Elger Radek20041000Sokol Buštěhrad3,016,023,510,0169,230
    14Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad3,015,022,57,0100,000
    H14
    1Havelka František20021526ŠK Řevnice5,020,529,521,51000,000
    2Rosenbaumová Lea20021413Šachový klub Zdice3,520,526,516,0820,000
    3Černíček Matyáš20021379ŠK DDM Postoloprty3,517,024,012,0
    4Mayrhofer Matyáš20021318Sokol Buštěhrad3,019,024,512,0640,000
    5Lang David20021314Sokol Buštěhrad3,017,523,013,0460,000
    6Kimr Jan20021302SK DDM Slaný3,012,517,59,0280,000
    7Spousta Jan20031189Šachový klub Zdice1,014,518,54,0100,000
    H16
    1Balek Filip20001614Sokol Buštěhrad5,521,030,023,51000,000
    2Civín Dominik20001742ŠK Řevnice4,522,031,019,0900,000
    3Hanzlík Adam20011484ŠK Řevnice4,518,527,517,0800,000
    4Sklenka Jan20001425ŠK Řevnice4,516,524,015,5700,000
    5Havelka Jiří20011482ŠK Řevnice4,021,528,518,0600,000
    6Varadi Ondřej20011563Sokol Buštěhrad4,018,025,016,0500,000
    7Malý Lukáš20011341Sokol Buštěhrad3,018,024,013,0400,000
    8Plhák Tomáš20001229Šachový klub Zdice3,015,019,510,0300,000
    9Paukert Vojtěch20001150ŠK Řevnice2,014,519,08,0200,000
    10Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky0,014,018,50,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061124ŠK Řevnice4,517,025,516,5757,690
    2Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný2,519,527,014,5273,080
    3Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad2,018,025,510,0203,850
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021413Šachový klub Zdice3,520,526,516,0576,470
    2Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky0,014,018,50,0100,000
    H18
    1Nová Michaela199918212222 ŠK Polabiny6,021,530,524,51000,000
    D18
    1Nová Michaela199918212222 ŠK Polabiny6,021,530,524,51000,000