Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Přebor města Jesenice 2014

Jesenice u Rakovníka, 13.12.2014


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Tutr Tomáš20071000Šachový klub Velvary4,019,027,018,01000,0004
    2Karpecki Jiří20061144ŠK Řevnice4,019,025,517,0910,000
    3Karpecká Marie20061074ŠK Řevnice4,018,527,017,0820,0004
    4Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad4,016,523,512,0730,0004
    5Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,519,525,014,0640,000
    6Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,017,025,013,0550,000
    7Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,017,023,013,0460,000
    8Novotný František20061000Sokol Buštěhrad3,016,023,09,0370,000
    9Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný3,014,019,513,0280,000
    10Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad1,015,522,53,0190,000
    11Sagner Jan20061000SK DDM Slaný1,013,519,02,0100,000
    H12
    1Šinágl Matěj20041264ŠK Řevnice6,021,027,522,01000,000
    2Popovský Ondřej20041349Sokol Buštěhrad5,524,031,524,5935,710
    3Handl Petr20041545Šachový klub Zdice5,522,530,525,5871,430
    4Jelínek Oliver20041224ŠK Řevnice5,022,031,523,0807,1403
    5Kolomazník Jiří20041178ŠK Řevnice5,018,526,021,0742,860
    6Straka Jakub20051064Sokol Buštěhrad4,521,030,020,0678,5704
    7Spurný Tomáš20041000Jesenice4,512,016,512,5614,2904
    8Zentner Jan20041054SK DDM Slaný4,019,028,017,0550,0004
    9Pavela Vojtěch20051100SK DDM Slaný3,018,526,012,0485,710
    10Buk Matyáš20051075Sokol Buštěhrad3,017,023,511,0421,430
    11Šindelář Matěj20041000Šachový klub Velvary3,016,522,515,0357,140
    12Ševčík Květoslav20041000SK DDM Slaný3,013,518,59,0292,860
    13Belda Josef20051000Šachový klub Zdice2,017,524,09,0228,570
    14Lazar Jaroslav20041000Jesenice2,016,022,58,0164,290
    15Louženský Matěj20041000Jesenice1,512,018,53,5100,000
    H14
    1Havelka František20021700ŠK Řevnice5,020,529,524,01000,000
    2Mezera Matěj20021584Sokol Buštěhrad4,520,027,517,5871,430
    3Rosenbaumová Lea20021299Šachový klub Zdice3,519,028,013,5742,860
    4Beneš Matěj20031308Šachový klub Velvary3,017,022,512,0614,290
    5Lang David20021330Sokol Buštěhrad3,016,523,010,0485,710
    6Hrdlička Jan20021141SK DDM Slaný2,517,022,59,5357,140
    7Mayrhofer Matyáš20021219Sokol Buštěhrad1,516,021,04,5228,570
    8Koníř Petr20021112ŠK Rakovník0,514,019,51,0100,000
    H16
    1Civín Dominik20001747ŠK Řevnice6,021,029,023,01000,000
    2Sklenka Jan20001468ŠK Řevnice5,018,527,019,0850,000
    3Malý Lukáš20011343Sokol Buštěhrad4,016,522,515,0700,000
    4Hanzlík Adam20011550ŠK Řevnice4,013,018,512,0550,000
    5Havelka Jiří20011638ŠK Řevnice3,521,029,518,5400,000
    6Varadi Ondřej20011446Sokol Buštěhrad3,019,525,015,0250,000
    7Karpecki Jan20011217ŠK Řevnice2,514,018,511,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061074ŠK Řevnice4,018,527,017,0640,0004
    2Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad4,016,523,512,0604,0004
    3Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,519,525,014,0568,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021299Šachový klub Zdice3,519,028,013,5520,000
    H18
    1Tajovská Martina19991762Sokol Buštěhrad4,520,028,518,51000,000
    D18
    1Tajovská Martina19991762Sokol Buštěhrad4,520,028,518,5820,000