Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Otevřený šachový turnaj mládeže

5. turnaj Základního kola KP regionu SB - Kladno

Kladno, 17.1.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice5,019,529,019,01000,000
    2Tutr Tomáš20071087Šachový klub Velvary4,020,527,517,0940,0004
    3Karpecki Jiří20061097ŠK Řevnice4,018,526,018,0880,0004
    4Švarc Kryštof20091000Sokol Buštěhrad4,018,026,016,5820,0004
    5Kabourek Jakub20071000Sokol Buštěhrad4,015,522,012,0760,0004
    6Novotný František20061100Sokol Buštěhrad3,520,028,017,0700,000
    7Havlík David20061000ŠK Řevnice3,017,024,010,0640,000
    8Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,016,521,516,0580,000
    9Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice3,015,021,57,0520,000
    10Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,013,017,09,0460,000
    11Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný2,518,526,011,0400,000
    12Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,516,024,011,0340,000
    13Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad2,513,520,09,0280,000
    14Sagner Jan20061000SK DDM Slaný2,016,020,08,0220,000
    15Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad1,514,018,06,0160,000
    16Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad0,012,517,00,0100,000
    H12
    1Handl Petr20041518Šachový klub Zdice6,523,531,526,01000,000
    2Mošovský Jakub20051270Sokol Buštěhrad5,521,530,524,5918,180
    3Popovský Ondřej20041331Sokol Buštěhrad5,023,532,022,5836,360
    4Jelínek Oliver20041248ŠK Řevnice5,019,529,021,0754,5503
    5Kubín Lukáš20041244Sokol Buštěhrad5,019,528,520,0672,730
    6Zentner Jan20041088SK DDM Slaný4,519,027,016,5590,9104
    7Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno4,016,023,513,0509,0904
    8Šindelář Matěj20041000Šachový klub Velvary4,015,521,513,0427,270
    9Buk Matyáš20051044Sokol Buštěhrad3,022,531,016,0345,450
    10Pavela Vojtěch20051043SK DDM Slaný3,020,527,514,0263,640
    11Peták Petr20041082Sokol Buštěhrad3,015,519,513,0181,820
    12Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad2,012,017,06,0100,000
    H14
    1Mezera Matěj20021563Sokol Buštěhrad4,520,530,022,01000,000
    2Lang David20021329Sokol Buštěhrad3,523,531,018,5871,430
    3Havelka František20021617ŠK Řevnice3,518,527,013,0742,860
    4Vait Dominik20021000ŠK Pchery3,516,021,511,5614,290
    5Kratochvíl David20031000ŠK Pchery3,515,521,09,5485,7104
    6Hrdlička Jan20021157SK DDM Slaný3,022,031,514,0357,1403
    7Mayrhofer Matyáš20021206Sokol Buštěhrad3,019,027,013,0228,570
    8Melichar David20031000ŠK Řevnice1,017,023,56,0100,000
    H16
    1Balek Filip20001699Sokol Buštěhrad6,521,530,026,01000,000
    2Hanzlík Adam20011530ŠK Řevnice5,519,028,522,0850,000
    3Soukup Jiří20011561Sokol Buštěhrad5,018,026,519,0700,000
    4Varadi Ondřej20011431Sokol Buštěhrad4,519,026,517,0550,000
    5Malý Lukáš20011270Sokol Buštěhrad4,018,527,014,5400,000
    6Kostka Jiří20001000ŠK Pchery3,016,022,511,0250,000
    7Kašpar Jaroslav20011000ŠK Pchery2,017,523,57,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice5,019,529,019,0866,670
    2Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,016,521,516,0433,330