Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Holotova číše

6. turnaj Základního kola KP regionu SB - Kladno

Slaný, 14.2.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Hlavina Matouš20061460Sokol Nebušice6,522,030,026,0
    2Karpecki Jiří20061097ŠK Řevnice5,024,531,022,01000,0003
    3Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice5,017,024,018,0947,060
    4Tutr Tomáš20071087Šachový klub Velvary4,021,028,017,0894,1204
    5Hlavina Lukáš20061111Sokol Nebušice4,018,026,517,0
    6Kabourek Jakub20071100Sokol Buštěhrad4,018,025,017,0841,180
    7Čuvala Tibor20061000Šachový klub Zdice4,016,522,514,0788,2404
    8Švarc Kryštof20091100Sokol Buštěhrad4,016,023,014,0735,290
    9Aulický Radim20061000CAISSA Úholičky3,020,028,512,0682,350
    10Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,019,027,516,0629,410
    11Novotný František20061100Sokol Buštěhrad3,018,524,515,0576,470
    12Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,017,023,013,0523,530
    13Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný3,013,018,09,0470,590
    14Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad2,018,526,010,0417,650
    15Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice2,015,521,57,0364,710
    16Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,015,520,56,0311,760
    17Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad2,015,019,07,0258,820
    18Sagner Jan20061000SK DDM Slaný2,013,016,03,0205,880
    19Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice2,010,015,06,0152,940
    20Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný0,010,016,00,0100,000
    H12
    1Hampl David20051290KŠ Říčany 19255,523,030,023,0
    2Popovský Ondřej20041331Sokol Buštěhrad5,024,535,023,51000,000
    3Jelínek Oliver20041248ŠK Řevnice5,023,533,023,5950,0003
    4Kubín Lukáš20041244Sokol Buštěhrad5,022,029,524,0900,0003
    5Kolomazník Jiří20041178ŠK Řevnice5,020,529,020,0850,000
    6Šinágl Matěj20041173ŠK Řevnice5,018,524,519,0800,000
    7Mošovský Jakub20051270Sokol Buštěhrad5,016,523,517,0750,000
    8Peták Petr20041082Sokol Buštěhrad4,022,030,020,0700,0004
    9Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno4,020,028,017,0650,0004
    10Švarcbach Vojtěch20041000TJ Sokol Lány4,018,526,018,0600,0004
    11Zentner Jan20041088SK DDM Slaný4,017,024,514,0550,000
    12Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice4,017,024,013,0500,0004
    13Straka Jakub20051063Sokol Buštěhrad3,516,523,512,5450,000
    14Spurný Tomáš20041000Jesenice3,515,522,513,5400,000
    15Pavela Vojtěch20051043SK DDM Slaný3,022,030,514,0350,000
    16Hadrava Lukáš20051000Labyrint Kladno3,017,024,010,0300,000
    17Prchal Dominik20041000Jesenice3,014,020,08,0250,000
    18Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad2,015,520,58,0200,000
    19Ševčík Květoslav20041000SK DDM Slaný2,014,519,510,0150,000
    20Louženský Matěj20041000Jesenice1,012,017,03,0100,000
    H14
    1Mezera Matěj20021563Sokol Buštěhrad5,021,530,523,01000,000
    2Havelka František20021617ŠK Řevnice4,520,028,517,0910,000
    3Beneš Matěj20031308Šachový klub Velvary4,019,527,018,0820,000
    4Mayrhofer Matyáš20021206Sokol Buštěhrad4,018,526,014,0730,0003
    5Rosenbaumová Lea20021323Šachový klub Zdice3,519,527,517,0640,000
    6Kolomazník Ondřej20021123ŠK Řevnice3,519,026,015,0550,0003
    7Lang David20021329Sokol Buštěhrad3,518,526,016,0460,000
    8Lhotský František20021246Sokol Buštěhrad3,015,020,512,0370,000
    9Kratochvíl David20031000ŠK Pchery2,515,020,08,5280,000
    10Vait Dominik20021000ŠK Pchery2,511,015,56,5190,000
    11Pražák Petr20021000ŠK Pchery2,012,517,56,5100,000
    H16
    1Civín Dominik20001732ŠK Řevnice6,022,531,526,51000,000
    2Soukup Jiří20011561Sokol Buštěhrad5,520,528,521,5918,180
    3Havelka Jiří20011618ŠK Řevnice5,022,532,021,0836,360
    4Balek Filip20001699Sokol Buštěhrad4,523,532,522,0754,550
    5Malý Lukáš20011270Sokol Buštěhrad4,518,527,015,5672,730
    6Paukert Vojtěch20001201ŠK Řevnice3,518,025,013,5590,9103
    7Hanzlík Adam20011530ŠK Řevnice3,517,022,512,5509,090
    8Varadi Ondřej20011431Sokol Buštěhrad3,516,525,013,5427,270
    9Plhák Tomáš20001286Šachový klub Zdice3,015,522,512,0345,450
    10Kerpl Mikuláš20011000ŠK Pchery2,513,018,58,5263,640
    11Kamenický Marek20011000ŠK Pchery2,013,019,56,5181,820
    12Kos Richard20001000ZŠ Pchery1,515,020,55,5100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice5,017,024,018,0815,380
    2Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,019,027,516,0446,150
    3Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,017,023,013,0376,920
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021323Šachový klub Zdice3,519,527,517,0647,830
    H18
    1Kerpl Matěj19991000ŠK Pchery1,012,518,04,01000,000