Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Jarní turnaj

7. turnaj Základního kola KP mládeže regionu SB - Kladno

Chodouň, 21.3.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Švarc Kryštof20091100Sokol Buštěhrad5,021,529,521,01000,0003
    2Čuvala Tibor20061000Šachový klub Zdice4,518,526,017,0943,7504
    3Karpecki Jiří20061020ŠK Řevnice4,017,024,517,0887,5004
    4Kalous Jan20091000Šachový klub Zdice4,015,022,011,0831,250
    5Tutr Tomáš20071101Šachový klub Velvary3,021,530,017,0775,000
    6Mehesová Veronika20061093Sokol Buštěhrad3,017,525,013,0718,750
    7Kabourek Jakub20071100Sokol Buštěhrad3,016,525,013,0662,500
    8Novotný František20061018Sokol Buštěhrad3,016,523,511,0606,250
    9Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice3,014,519,510,0550,000
    10Novotný Tomáš20061000Šachový klub Velvary3,013,018,510,0493,750
    11Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad2,016,022,59,0437,500
    12Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad2,012,518,58,0381,250
    13Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary2,012,017,06,0325,000
    14Balog Rudolf20061000Šachový klub Velvary1,515,022,56,5268,750
    15Jarkovský Jan20071000Šachový klub Velvary1,513,018,04,0212,500
    16Bačová Aneta20071000Šachový klub Zdice1,012,519,03,5156,250
    17Bačová Lenka20061000Šachový klub Zdice1,012,017,02,0100,000
    H12
    1Jelínek Oliver20041485ŠK Řevnice6,521,529,026,51000,000
    2Kolomazník Jiří20041161ŠK Řevnice6,023,033,524,0935,7103
    3Popovský Ondřej20041348Sokol Buštěhrad5,521,028,525,5871,430
    4Handl Petr20041503Šachový klub Zdice5,019,027,020,0807,140
    5Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno4,520,029,016,5742,8604
    6Straka Jakub20051098Sokol Buštěhrad4,518,525,016,0678,5704
    7Kubín Lukáš20041244Sokol Buštěhrad4,023,532,020,0614,290
    8Mošovský Jakub20051270Sokol Buštěhrad4,023,530,520,0550,000
    9Šinágl Matěj20041209ŠK Řevnice4,020,528,519,0485,710
    10Peták Petr20041082Sokol Buštěhrad4,018,526,013,0421,430
    11Šindelář Matěj20041000Šachový klub Velvary4,017,523,516,0357,1404
    12Burcal Michal20041074Šachový klub Zdice4,016,523,515,0292,8604
    13Zentner Jan20041060SK DDM Slaný3,518,526,015,5228,570
    14Žitníková Eliška20051000Sokol Buštěhrad3,019,026,013,0164,290
    15Smrčina Matěj20041000ŠK Řevnice3,013,018,09,0100,000
    H14
    1Beneš Matěj20031326Šachový klub Velvary4,020,026,516,01000,000
    2Havelka František20021642ŠK Řevnice4,018,025,517,0871,430
    3Mayrhofer Matyáš20021184Sokol Buštěhrad4,017,022,511,0742,860
    4Kimr Jan20021117SK DDM Slaný3,019,027,014,0614,290
    5Hrdlička Jan20021185SK DDM Slaný3,017,524,010,0485,710
    6Rosenbaumová Lea20021363Šachový klub Zdice3,016,023,510,0357,140
    7Kolomazník Ondřej20021123ŠK Řevnice2,516,523,09,5228,570
    8Junek Jan20031000Loděnice1,017,524,07,0100,000
    H16
    1Civín Dominik20001753ŠK Řevnice6,520,529,027,01000,000
    2Hanzlík Adam20011485ŠK Řevnice5,518,027,020,5850,000
    3Varadi Ondřej20011420Sokol Buštěhrad4,520,530,019,0700,000
    4Soukup Jiří20011561Sokol Buštěhrad4,520,029,520,0550,000
    5Havelka Jiří20011595ŠK Řevnice4,018,528,014,0400,000
    6Balek Filip20001699Sokol Buštěhrad3,522,532,017,0250,000
    7Plhák Tomáš20001286Šachový klub Zdice3,019,025,512,0100,000
    DML
    1Žitníková Eliška20051000Sokol Buštěhrad3,019,026,013,0477,420
    2Mehesová Veronika20061093Sokol Buštěhrad3,017,525,013,0448,390
    3Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary2,012,017,06,0216,130
    4Bačová Aneta20071000Šachový klub Zdice1,012,519,03,5129,030
    5Bačová Lenka20061000Šachový klub Zdice1,012,017,02,0100,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021363Šachový klub Zdice3,016,023,510,0228,570