minulý web SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(26.06.2016) Finálový turnaj KP mládeže 2016 - Výsledky
25.-26.6.2016, Říčany
(21.06.2016) Fejfarův memoriál 2016 - 40. ročník
1.10.2016, Nový Bor, systém skupin, 2 x 5 minut
(21.06.2016) Pankrác Cup 2016
20.9.-1.11.2016, Praha, švýc.systém, 7 kol - 90min/40t+30min+30s/tah
(21.06.2016) Memoriál Jaroslava Zadiny - 60. ročník
17.9.2016, Pečky, systém skupin, 2 x 5 minut
(19.06.2016) Školení a seminář rozhodčích II. a III. třídy
25.6.2016, Říčany, Školení rozhodčích 3. třídy a seminář rozhodčích 2. a 3. třídy
(15.06.2016) Aktualizovaný seznam postupujícíh do finále KPM
25.-26.6.2016, Říčany
(11.06.2016) Bakalář OPEN 2016
18.6.2016, Kanina, švýcarský systém, 9 kol - 2x10minut + 5s/tah
(11.06.2016) Šachový turnaj - výčep Ostrý
14.6.2016, Praha, švýcarský systém, 9 kol - 2x10 minut
(27.05.2016) Turnaj v rapid šachu - 16. ročník
5.6.2016, Rakovník, tradiční šachový turnaj v rapid šachu
(27.05.2016) Jiráskův memoriál - 28. ročník
6.-13.8.2016, Rakovník, švýcarský systém, 9 kol - 90s/40t+30m+30s/tah
(27.05.2016) OPEN KOBYLISY „90“
4.6.2016, Praha, švýcarský systém, 9 kol - 2x15minut + 5s/tah
(27.05.2016) 12. Pražský šachový festival Zlatá Praha
18.-26.6.2016, Praha, Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
(08.05.2016) Výsledky MČR dětí do osmi let
7.-8.5.2016, Most
(01.05.2016) KP družstev mladších žáků - výsledky
1.5.2016, Říčany, šestičlenná družstva dětí nar. 2004 a ml
(01.05.2016) Výsledky KP dětí do osmi let
30.4.2016, Kamenice, Děti nar. 2008 a ml.
(28.04.2016) 10. turnaj ŠŠ STAMAT - Propozice
14.5.2016, Benešov, Děti nar. 2001 a mladší, 9 kol, 2 x 15 minut
(27.04.2016) Finálový turnaj KP mládeže 2016 - Propozice
25.-26.6.2016, Říčany
(22.04.2016) RAPID v Praze
22.5.2016, Praha, švýcarský systém, 7 kol - 2 * 15 min
(22.04.2016) Pražský bleskový turnaj v Praze
21.5.2016, Praha, švýc. systém, 9 kol - 2*5min
(22.04.2016) Memoriál Břetislava Modra
11.6.2016, Praha, švýcarský systém, 7 kol - 2*15min+2s
(22.04.2016) Navara vs. Rapport - ČEZ CHESS TROPHY 2016
3.-8.6.2016, Praha, Zápas nejlepšího juniora na světě s nejlepším českým šachistou
(22.04.2016) Šachový vlak 2016
7.-11.10.2016, mezinárodní 11kolový turnaj v rapid šachu
(17.04.2016) Výsledky finále KP družstev mládeže
9.4.2016, šestičlenná družstva dětí nar. 2000 a ml., skupiny + finále
(17.04.2016) Postupy do finálového turnaje KP mládeže 2016
25.-26.6.2016, Říčany
(16.04.2016) VC města Buštěhradu 2016 - konečné pořadí
16.4.2016, Buštěhrad
(11.04.2016) 7. kolo RŽL SD - Propozice
7.5.2016, Český Brod
(04.04.2016) Zvolský rapid - Propozice
23.4.2016, Vrané nad Vltavou, švýcarský systém, 9 kol - 2*20min
(04.04.2016) Smíchovský soudek - 32. ročník
28.5.2016, Praha, tradiční bleskový turnaj 4členných družstev

Nejbližší akce

18.-26.6.2016 12. Pražský šachový festival Zlatá Praha , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
25.-26.6.2016 Finálový turnaj KP mládeže 2016, Říčany
2.-9.7.2016 Letní šachový tábor Mariánská dáma 2016, Mariánská u Jáchymova
6-17 let, pořádá šachový oddíl SK Pyrit Příbram a Nadace Mariánská
2.-10.7.2016 O pohár města Klatov 2016 - 24. ročník , Klatovy
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
16.-23.7.2016 Mezinárodní šachová dovolená 2016 - 1. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážené/rapid/blesk
22.-31.7.2016 Letní šachový tábor Harrachov - Studenov - 1. běh 2016, Rokytnice nad Jizerou
6-12 let, pořádá občanské sdružení pat a mat Neratovice
23.-30.7.2016 Mezinárodní šachová dovolená 2016 - 2. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážené/rapid/blesk
30.7.-6.8.2016 Mezinárodní šachová dovolená 2016 - 3. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážené/rapid/blesk
5.-14.8.2016 Letní šachový tábor Harrachov - Studenov - 2. běh 2016, Harrachov - Studenov
10-15 let, pořádá občanské stružení pat a mat Neratovice
6.-13.8.2016 Jiráskův memoriál - 28. ročník , Rakovník
švýcarský systém, 9 kol - 90s/40t+30m+30s/tah
6.-13.8.2016 Sportovní tábor se zaměřením na šachy 2016, Růžená
7-14 let, pořádá šachová škola STAMAT, z.s.
17.9.2016 Memoriál Jaroslava Zadiny - 60. ročník , Pečky
systém skupin, 2 x 5 minut
20.9.-1.11.2016 Pankrác Cup 2016 , Praha
švýc.systém, 7 kol - 90min/40t+30min+30s/tah
1.10.2016 Fejfarův memoriál 2016 - 40. ročník , Nový Bor
systém skupin, 2 x 5 minut
7.-11.10.2016 Šachový vlak 2016
mezinárodní 11kolový turnaj v rapid šachu

Partneři